KURUMSAL

NLG Kurumsal Kimliğimiz!

NLG Grup yeni bir şirket olmakla beraber birçok sektörü içinde barındırarak, amacımıza uygun olarak size en iyi şekilde hizmet vermektedir. Güçlü kadromuz sayesinde verdiğimiz hizmetleri en ince mühendislik hesaplamaları, en ince mimari düşünceleri ve en önemlisi yaşamınızın daha kaliteli olması konusunda titizlikle çalışıyoruz.

NLG İnşaat ve Yatırım A.Ş. Olarak Üç Temel Prensibe Sahibiz;

  • Şeffaflık

Çalışmalarımızı istediğiniz zaman ziyaret ederek kendi gözlerinizle görebilir, bizlere her zaman ulaşarak aklınızda ki soruları giderebilirsiniz.

  • Sorumluluk Ve Hesap Verilebilirlik

NLG İnşaat ve Yatırım A.Ş. olarak her türlü iş güvenliği ve sorumluluğunu en üst seviyede dizayn eden. İnsan hayatına oldukça önem veren bir çalışma yürütüyoruz. Verdiğimiz her hizmet karşılığında sizlerin karşısında gururla durabiliyoruz ve gerek devlet mekanizmaları olsun gerekse denetim kurulları tarafından sürekli olarak hesap veriyor ve sizlere güvenilir hizmeti sunuyoruz.

  • Adillik

NLG İnşaat ve Yatırım A.Ş. olarak Adillik anlayışını oldukça önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz her hizmet karşılığında en uygun ücreti talep ediyor ve sizlerin hakkınızı kendi hakkımız gibi savunuyoruz. Bizimle çalışacağınız veya hizmet alacağınız tüm konularda adil ve yapıcı olmaya oldukça önem gösteriyoruz.

Biz NLG Grup olarak sizlere bu üç prensipten şaşmayacağımızı ve sizlere sunduğumuz her hizmet ve uygulamada bu üç prensibin mutlaka bulunacağının sözünü veriyoruz. Çalışmalarımıza verdiğimiz önem, size karşı tutumumuz ve dürüstlüğümüz sayesinde başarılarımız günden güne katlanarak daha da büyüyeceğine inanıyoruz.

Birçok alanda siz değerli müşterilerimize olanak sağlıyoruz.

Faaliyet alanlarımız;

Tarım

Otomotiv

İnşaat

Dış ticaret

Olmakla birlikte sürekli gelişen ve yeni fikirlere açık bir şirket olmayı amaçlıyoruz.

NLG Grup güvencesiyle sektördeki varlığımızı emin adımlarla devam ettirmekteyiz.