İÇ VE DIŞ TİCARET

NLG İnşaat ve Yatırım A.Ş. İç Dış Ticaret

NLG İnşaat ve Yatırım A.Ş. kurulduğu günden günümüze mevcut deneyimleri, dinamik takımıyla, güçlü dış ilişkileriyle NLG Grup’un uluslararası pazarlarda yerini edinme ve iş geliştirme misyonunu benimsemiştir. Şirketimiz, grubun ürünlerini yurt içindeki ve dışındaki pek çok pazarla bir araya getirmektedir aynı zamanda NLG İnşaat ve Yatırım A.Ş’nin dış ve iç ticarette sahip olduğu stratejisi otomotiv, inşaat, tarım ürünlerinin satışlarını sürdürmesini sağlamaktadır. Şirket, satışlarla beraber mevcut topluluk şirketlerine ham madde ihtiyaçlarını karşılama konusunda da ilgili ithalat ve ihracatları gerçekleştirmektedir.

NLG İnşaat ve Yatırım A.Ş. olarak yurt dışında dünyanın neredeyse her yerine ürünlerinizi gönderiyor ve sizleri uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor. Bünyemizde bulunan şirketlerin ve yatırımcıların, güler yüzlü çalışanlarımızın engin tecrübelerine dayanarak sektörde her zaman doğru pozisyonu almanızı sağlıyoruz.
Gerek iç pazar gerekse de dış pazarda sizlere tecrübe, kalite ve güveni temsil ederek iç-dış ticaret konularınızda en iyi çözümü sunmayı hedefliyoruz.